09.01.2018, ליגת העל,

2:0

מחזור 17 בליגת העל: בית"ר ירושלים גברה על הפועל חיפה בתוצאה 0-2 משערים של אנתוני וראן וחן עזרא* הצהובים שחורים שמרו על המומנטום החיובי ונצמדו עד כדי נקודה ממוליכת הליגה הפועל באר שבע* דיוויד בוייסן ערך הופעת בכורה כ-6000 אוהדי בית"ר הגיעו לסמי עופר, אריק סאבו הורחק מ-3 משחקים בפועל על ידי בית הדין* בשבת בית"ר ירושלים תצא למשחק חוץ מול עירוני קריית שמונה

מחזור 17 בליגת העל : בית"ר ירושלים גברה 2-0 על הפועל חיפה באצטדיון סמי עופר בחיפה וסימנה ניצחון נוסף במסגרת הליגה והיצמדות להפועל באר שבע הממוקמת במקום הראשון. את השערים הבקיעו אנתוני וראן שממשיך לכבוש לאחר הצמד בגביע המדינה מול הפועל ראשל"צ וחן עזרא הוסיף את השני. בכך הירושלמים ממשיכים את המומנטום החיובי כאשר הם ניצחו בארבעת המשחקים האחרונים מתוך החמישה. *אריק סאבו ייעדר שני משחקים נוספים בעקבות הרחקתו בגביע*.

בית"ר ירושלים עשתה צעד נוסף לעבר פסגת ליגת העל וגברה על הקבוצה מהכרמל של יואב כץ ושחקניו. במאזנם של הירושלמים כ-36 נקודות מאזן שממקם אותה במקום השני. עוד במשחק זה העלתה את שערי הזכות שלה ל-40 שערים, משמע כ-2.5 שערים למשחק, נתון שהמועדון לא ידע זמן רב ושבר שיא חדש. עם זאת הנתון המדאיג הוא 28 שערי החובה שהקבוצה סופגת ב-17 מחזורים אחרונים. עוד נודע, כי עדן ורד יחזור להתאמן ולסגל הקבוצה. יוסי בניון לא קיבל דקות גם במשחק הזה, האם זהו סוף עידן בניון בבית"ר? בינתיים, על פי דבריו, הוא כאן כדי להישאר.

הרכב בית"ר ירושלים: בוריס קליימן, עופר ורטה, טל כחילה, מיקי סירושטיין, מרסל הייסטר, אנטואן קונטה, קלאודימיר פריירה, ציון צמח, חן עזרא, אנתוני וראן ואיתי שכטר. 
 
 
הערה: תגובות לא הולמות עלולות לגרום להשבתת חשבון הפייסבוק שלך (תקנון)