28.10.2017, ליגת העל,

2:0

מחזור 9 בליגת העל: בית"ר ירושלים רשמה ניצחון ליגה שלישי ברציפות ומבססת את עצמה במקום השני, הפעם 0-2 על הפועל אשקלון שגם סיימה את המשחק ב-9 שחקנים* איתי שכטר כבש כבר בדקה החמישית את שער היתרון, חן עזרא הכפיל את התוצאה עוד במחצית הראשונה* עוז ראלי ורמזי ספורי הורחקו באשקלון, האחרון הורחק לאחר כניסה קשה בפול אדגר* בשבוע הבא בית"ר תפגוש את בני יהודה* אוהדי הקבוצה מחו נגד אלי טביב לאחר שעידן ורד לא היה חלק מהסגל

מחזור 9 בליגת העל: בית"ר ירושלים מבססת את עצמה במקום ה-2 בטבלה עם ניצחון ביתי 0-2 על הפועל אשקלון, משחק לא גדול של הירושלמים אך בהחלט תכליתי, לאשקלון גם הורחקו שני שחקנים, בשבוע הבא בית"ר תפגוש את בני יהודה.

מהלך המשחק: כבר בדקה החמישית איתי שכטר השתלט על כדור ברחבת ה-5 ודחק את הראשון של בית"ר, חן עזרא עם מבצע נהדר הכפיל את התוצאה בדקה ה-38. במחצית השנייה אשקלון איבדה את העשתונות ועוז ראלי, ורמזי ספורי הורחקו באדום ישיר, האחרון הורחק לאחר עבירה גסה על פול אדגר אקוואקו.

הקהל הבית"רי מחה כנגד אלי טביב בעקבות אי הכללתו של עידן ורד בסגל הקבוצה וההשערה כי המהלך נועד לגרום לשחקן לחתום על חוזה חדש בתנאים של טביב, יש לציין שהנהלת המועדון טענה כי אין קשר בין הדברים ועידן ורד לא נכלל בסגל מכיוון שהיה חולה במהלך השבוע. 
 
הרכב משוער בית"ר ירושלים:
שוער: בוריס קליימן 
מגנים: עופר ורטה, מרסל הייסטר
בלמים: טל כחילה, אנטואן קונט
קשרים: קלאודמיר פריירה, דוד קלטינס,אריק סאבו, חן עזרא, ז'אורז'יניו
חלוצים: איתי שכטר 
 
 
הערה: תגובות לא הולמות עלולות לגרום להשבתת חשבון הפייסבוק שלך (תקנון)