20.05.2017, ליגת העל,

2:0

מחזור סיום בליגת העל: עונת 2016-2017 הגיעה לסיומה עם ניצחון חוץ גדול של בית"ר ירושלים על מכבי תל אביב בתוצאה 0-2* בית"ר מבטיחה את השתתפותה בליגה האירופית שנה שלישית ברציפות* אריק סאבו כבש את הראשון עבור בית"ר, ואיתי שכטר הכפיל את התוצאה* אמיר עגייב חתם על חוזה לשנתיים בבית"ר, ז'אורז'יניו על סף סיכום ואמור לחתום בהמשך השבוע ל-3 עונות במועדון

מחזור סיום בליגת העל: בית"ר ירושלים סיימה את עונת 2016-2017 עם טעם טוב, ניצחון מרשים בחוץ 0-2 על מכבי תל אביב והבטחת השתתפות בליגה האירופית שנה שלישית ברציפות, 1500 אוהדי בית"ר הגיעו ללוות את בית"ר במשחקה האחרון העונה.

מהלך המשחק: כבר בדקה ה-11 איתי שכטר פרץ למרכז הרחבה והצליח למצוא בכדור רוחב את אריק סאבו שבעט בעיטה חדה לרשת, 1-0 בית"ר. כ-6 דקות לאחר מכן איתי שכטר כבר לא הסתפק בבישול וכבש בעצמו לאחר שהשתלט על כדור בתוך הרחבה ובעט כדור חזק למשקוף ופנימה, התוצאה נשמרה עד הסיום, 2-0 לבית"ר.

אמיר עגייב קשרה של בני יהודה ששיחק גם באומוניה ניקוסיה ואף כבש נגד בית"ר חתם לשנתיים במועדון, הסיכום עם עגייב התרחש עוד באמצע מרץ וכעת הוא יהפוך לשחקן בית"ר, גם ז'אורז'יניו מסכנין אמור להצטרף בשבוע הקרוב לאחר שרוב התנאים שלו אל מול בית"ר נסגרו, ז'אורז'יניו יחתום ככל הנראה ל-3 עונות. 
 
 
הרכב בית"ר ירושלים:
שוער: בוריס קליימן 
מגנים: אנטואן קונט, חן דילמוני
בלמים: דוד קלטינס, דן מורי
קשרים: קלאודמיר פריירה, יעקב בריהון, עידן ורד, דן איינבינדר, אריק סאבו
חלוצים: איתי שכטר
 
הערה: תגובות לא הולמות עלולות לגרום להשבתת חשבון הפייסבוק שלך (תקנון)