13.05.2017, ליגת העל,

1:1

מחזור 35 בליגת העל: בית"ר ירושלים והפועל באר שבע נפרדו בחלוקת נקודות אחרי 1-1 בתום המשחק* בן שהר כבש לזכות באר שבע, יעקב בריהון השווה בדקה ה-51* כעת בית"ר מרוחקת 2 נקודות ממכבי פתח תקווה ותוצאת תיקו בשבוע הבא מול מכבי תל אביב תספיק להבטחת הכרטיס לאירופה* אוהדי הקבוצה חגגו את ירידתה של הפועל תל אביב לליגה הלאומית, בתום המשחק חסוס רואדה נפרד מהקהל ולא ימשיך במועדון

מחזור 35 בליגת העל: בית"ר ירושלים והפועל באר שבע נפרדות אחרי 1-1 בתום משחק שווה כוחות, בית"ר אומנם לא הבטיחה את מקומה באירופה אך בשבוע הבא מול מכבי תל אביב גם תוצאת תיקו תספיק להבטחת הכרטיס, מכבי פתח תקווה מנגד תצטרך לנצח את מכבי חיפה על מנת לשמור על סיכוים לסיים במקום השלישי.

מהלך המשחק: בדקה ה-29 מוחמד גאדיר ניצל טעות של מרסל הייסטר בהגנה ופרץ לתוך הרחבה, גאדיר הצליח לשחרר כדור רוחב שהסתיים עם בעיטה של בן שהר ו-1-0 לבאר שבע, בית"ר פתחה טוב את המחצית השנייה ובדקה ה-51 זה השתלם לה. יעקב בריהון ניצל הדיפה לא טובה של גורש ודחק את שער השיויון, 1-1 בסיום.

אוהדי בית"ר חגגו במשך דקות ארוכות את ירידתה של הפועל תל אביב לליגה הלאומית, בסיום האוהדים הודו לשחקנים ונפרדו מחסוס רואדה שיטוס השבוע לספרד ולמעשה סיים את דרכו במועדון.
 
הרכב בית"ר ירושלים:
שוער: בוריס קליימן 
מגנים: אנטואן קונט, מרסל הייסטר
בלמים: דוד קלטינס, דן מורי
קשרים: קלאודמיר פריירה, יעקב בריהון, עידן ורד, דן איינבינדר, אריק סאבו
חלוצים: איתי שכטר
 
הערה: תגובות לא הולמות עלולות לגרום להשבתת חשבון הפייסבוק שלך (תקנון)