20.02.2017, ליגת העל,

2:1

מחזור 23: בית"ר ירושלים עם מהפך מדהים באצטדיון המושבה ניצחה 1-2 את הפועל תל אביב, בית"ר הייתה עם עשרה שחקנים מהדקה ה-30 לאחר שדוד קלטינס הורחק בצהוב שני* מי שאחראים למהפך הם חסוס רואדה ואיתי שכטר שכבשו לזכות בית"ר, בן רייכרט כבש את הראשון לזכות הפועל תל אביב* האוהדים והשחקנים חגגו בסיום דקות ארוכות את הניצחון שמשאיר את הפועל תל אביב מתחת לקו האדום.

מחזור 23 בליגת העל: בית"ר ירושלים ניצחה 1-2 את הפועל תל אביב אחרי מהפך, שחקני הקבוצה חגגו עם האוהדים למשך דקות ארוכות באצטדיון המושבה, בית"ר מבססת את מעמדה במקום הרביעי, ולא פחות חשוב משאירה את הפועל תל אביב מתחת לקו האדום.

המשחק נפתח בצורה רעה עבור בית"ר, כבר בדקה השלישית בן רייכרט עם נגיחה העלה את האדומים ל-1-0, בדקה ה-32 קלטינס עם עבירה מיותרת קיבל כרטיס צהוב שני והורחק, ובדיוק ברגעי השפל הצליחו הצהובים שחורים להתעלות וממש לפני המחצית חסוס רואדה השווה ל1-1 עם בעיטה חזקה למרכז השער.

את המחצית השנייה פתחה בית"ר ללא רגשי נחיתות על אף החיסרון המספרי, בדקה ה-62 זה השתלם לה כאשר הרמה של קונט מצאה את איתי שכטר שנגח את הכדור פנימה והשלים מהפך, 2-1 לבית"ר בסיום, בשבוע הבא בית"ר תצא למשחק חוץ בדוחא מול בני סכנין.
 
הרכב בית"ר ירושלים:
שוער: בוריס קליימן
מגנים: אנטואן קונט, מרסל הייסטר
בלמים: חסוס רואדה, דן מורי
קשרים: אריק סאבו, דוד קלטינס, עידן ורד, דן איינבינדר, חן עזרא
חלוצים: איתי שכטר
 
הערה: תגובות לא הולמות עלולות לגרום להשבתת חשבון הפייסבוק שלך (תקנון)