15.01.2017, ליגת העל,

1:0

מחזור 18 בליגת העל: אחרי שבסיבוב הקודם נחלה בית"ר הפסד צורם להפועל חיפה, הפעם בית"ר הייתה עדיפה והצליחה לנצח 0-1 משער של דן איינבינדר בדקה השישית* שלומי אביסדריס פתח לראשונה בהרכב הקבוצה והציג יכולת טובה* ישראל זגורי חתם עד לתום העונה בקבוצה, חן עזרא סיכם ויחתום לעונה וחצי* ביום ראשון הבא תתארח בית"ר אצל הפועל כפר סבא

מחזור 18 בליגת העל: בית"ר ירושלים רשמה ניצחון חשוב מאוד וקפצה למקום החמישי מעל מכבי חיפה, שחקני בית"ר שעדיין זוכרים את ההפסד הצורם בסיבוב הקודם היו עדיפים על הפועל חיפה וניצחו בתוצאה 0-1 בתום 90 דקות, הקהל היה עסוק דקות רבות מהמשחק במחאה כנגד אלי טביב ורן בן שמעון.

שלומי אביסדריס פתח לראשונה בהרכב והיה זה שהוביל לשער הניצחון, בדקה השישית פרץ אביסדריס לתוך הרחבה כאשר הוא חולף על פני 2 שחקני חיפה ושיחרר כדור רוחב שמצא את דן איינבינדר שכבש מקרוב, בית"ר שמרה על התוצאה עד הסיום וניצחה 0-1.

ישראל זגורי בן ה-27 חתם עד לתום העונה עם אופציה לעונה נוספת בבית"ר, השחקן צפוי להרוויח כ-50 אלף דולר עד לתום העונה. גם חן עזרא סיכם וצפוי לחתום על חוזה לעונה וחצי במועדון, סוכנו דודו אוואט הגיע לטדי וסגר עם הנהלת הקבוצה את מרבית התנאים.
 
הרכב בית"ר ירושלים:
שוער: בוריס קליימן
מגנים: דוד קלטינס, מרסל הייסטר
בלמים: חסוס רואדה, דן מורי
קשרים: אריק סאבו, קלאודמיר פריירה, עידן ורד, דן איינבינדר, שלומי אביסדריס
חלוצים: איתי שכטר
 
הערה: תגובות לא הולמות עלולות לגרום להשבתת חשבון הפייסבוק שלך (תקנון)